Aktuálne počasie:

Hotel U zlateho kohouta ubytovanie Kromeriz Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel U zlateho kohouta / ubytovanie Kromeriz Vítajte

Hotel Kromeriz U zlateho kohouta - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kromeriz U zlateho kohouta - hotel má reštauráciuHotel Kromeriz U zlateho kohouta - možnosť pripojenia na internetHotel Kromeriz U zlateho kohouta - k dispozícii kavareňHotel Kromeriz U zlateho kohouta - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Kromeriz U zlateho kohouta - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kromeriz U zlateho kohouta - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kromeriz U zlateho kohouta - Izby s vlastnou toaletou

Hotel "U zlatého kohúta" sa nachádza na hlavnom námestí v Kromeríži, meste historických pamiatok, umenia a kultúry, ktoré je často nazývané "Hanáckými Aténami".

Ubytovanie
Hotel "U zlatého kohúta" ponúka ubytovanie v šiestich izbách typu štandard a štyroch veľkorysejšie riešených apartmánoch s nádherným výhľadom na historické námestie Kromeríža. Všetky hotelové izby sú vybavené na úrovni ****, ich samozrejmou súčasťou je TV so satelitnými programami, Wifi a pohodlná kúpeľňa.

Možnosť prístelky na izbách. Detská postieľka a dieťa do 3 rokov zdarma. Za poplatok je možné doobjednať raňajky formou bufetu a obed podľa dennej ponuky.

Kromeríž hotel U zlatého kohúta kaviareň a reštaurácia
V kaviarni a reštaurácii U Zlatého kohúta Vás denne radi uvítajú od 10:00 do 22:00 hod. Vychutnať si môžete prémiovú kávu a čokolády Julius Meinl, miešané alkoholické i nealkoholické nápoje, populárne palacinky a domáce zákusky, samozrejmosťou je výber teplých jedál a šalátov pripravovaných z čerstvých surovín.

Raňajky sa podávajú od 7:00 do 10:00 hodín v hotelovom salóniku. Raňajková ponuka hotela U zlatého kohúta Kromeríž zahŕňa teplú aj studenú kuchyňu podávanú formou bufetu. Súčasťou ceny za raňajky sú horúce nápoje, džús a čerstvé domáce pečivo.

Ubytovanie U zlatého kohúta firemné a súkromné ​​akcie
Salónik s kapacitou 20 miest je možné rezervovať pre súkromné ​​aj firemné akcie. Pre tieto príležitosti Vám v hoteli U zlatého kohúta v Kromeríži radi zostaví špeciálne menu, vrátane Coffeebreakov a rautov. Salónik susedí s malým átriom, ktoré je vhodné pre vonkajšie posedenie.

Hotel U zlatého kohúta v Kromeríži wellness
Vo vybavení wellness centra je fínska sauna (cca pre 4 osoby) a vírivá vaňa pre dve osoby. Vo večerných hodinách je wellness centrum romanticky osvetlené čajovými sviečkami a jeho pokojnú atmosféru dopĺňa príjemná relaxačná hudba. K službám patrí aj pestrá ponuka tradičných či exotických masáží. Návštevu wellness je nutné dohodnúť vopred v hotelovej recepcii.

Dovolenka v Kromeríži ubytovanie hotel U zlatého kohúta
Centrum Kromeríže je návštevníkmi vyhľadávané najmä pre bohatstvo pamiatok. Kromeríž sa stala najkrajším historickým mestom Českej republiky za rok 1997. Komplex historických záhrad a Arcibiskupského zámku bol zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Mesto sa každoročných stáva dejiskom hudobných festivalov, výstav, odborných konferencií, sympózií a kongresov.

Kolektív zamestnancov hotela i kaviarne "U zlatého kohouta" je Vám k dispozícii denne od 7:00 do 22:00 hodín a teší sa na Vašu návštevu.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.